für die Sendung von Lebensmitteln nicht tierischen Ursprungs verantwortliche Person

für die Sendung von Lebensmitteln nicht tierischen Ursprungs verantwortliche Person
už negyvūninio maisto siuntą atsakingas asmuo statusas Aprobuotas sritis pasienio veterinarinė kontrolė apibrėžtis Negyvūninio maisto gavėjas ar jo įgaliotas asmuo, kuris atsako už įvairių importuojamos negyvūninio maisto siuntos klausimų sprendimą ir už tai, kad būtų atliktas šios siuntos dokumentų, atitikties ar fizinis tikrinimas. atitikmenys: angl. person responsible for a consignment of non-animal food vok. für die Sendung von Lebensmitteln nicht tierischen Ursprungs verantwortliche Person pranc. personne responsable de l’envoi d’aliments d’origine non animale ryšiai: susijęs terminasnegyvūninis maistas susijęs terminasnegyvūninio maisto siunta susijęs terminasnegyvūninio maisto saugos ir kokybės patvirtinimo dokumentas šaltinis Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos direktoriaus 2008 m. rugsėjo 24 d. įsakymas Nr. B1-478 „Dėl Importuojamo negyvūninio maisto valstybinės maisto kontrolės tvarkos aprašo patvirtinimo“ (Žin., 2008, Nr. 113-4324; 2012, Nr. 91-4764);, 1997 m. gruodžio 18 d. Tarybos direktyva 97/78/EB, nustatanti principus, reglamentuojančius iš trečiųjų šalių į Bendriją įvežamų produktų veterinarinių patikrinimų organizavimą (OL 1998 L 24, p. 9)

Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas). 2015.

Игры ⚽ Нужен реферат?

Look at other dictionaries:

  • person responsible for a consignment of non-animal food — už negyvūninio maisto siuntą atsakingas asmuo statusas Aprobuotas sritis pasienio veterinarinė kontrolė apibrėžtis Negyvūninio maisto gavėjas ar jo įgaliotas asmuo, kuris atsako už įvairių importuojamos negyvūninio maisto siuntos klausimų… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • personne responsable de l’envoi d’aliments d’origine non animale — už negyvūninio maisto siuntą atsakingas asmuo statusas Aprobuotas sritis pasienio veterinarinė kontrolė apibrėžtis Negyvūninio maisto gavėjas ar jo įgaliotas asmuo, kuris atsako už įvairių importuojamos negyvūninio maisto siuntos klausimų… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • už negyvūninio maisto siuntą atsakingas asmuo — statusas Aprobuotas sritis pasienio veterinarinė kontrolė apibrėžtis Negyvūninio maisto gavėjas ar jo įgaliotas asmuo, kuris atsako už įvairių importuojamos negyvūninio maisto siuntos klausimų sprendimą ir už tai, kad būtų atliktas šios siuntos… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

Share the article and excerpts

Direct link
Do a right-click on the link above
and select “Copy Link”